Hakkımızda

Çifçioğlu Ticaret olarak evnizde bulunan oturma grubu, yemek odası takımı, yatak odası takımı, yemek masası, buzdolabı, televizyon, çamaşır makinası, bulaşık makinası, gardrop, baza, halı, tv ünitesi gibi ikinci el eşyalarınızı değerinde alıyoruz, nakliyelerini üstleniyoruz.

İkinci el eşya alım satım işinde uzun yıllara dayanan tecrüeblerimize güvenerek bu alanda kaliteli ticareti sizlere sunuyoruz. İstanbul 'da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olarak hizmet vermekteyiz. İki yakada da Maltepe ikinci el eşya alanlar, Ataşehir ikinci el eşya alanlar, Kadıköy ikinci el eşya alanlar, Kartal ikinci el eşya alanlar, Tuzla ikinci el eşya alanlar, Pendik ikinci el eşya alanlar, Yenibosna ikinci el eşya alanlar, Beşiktaş ikinci el eşya alanlar, Mecidiyeköy ikinci el eşya alanlar, Çağlayan ikinci el eşya alanlar, Okmeydanı ikinci el eşya alanlar, Bakırköy ikinci el eşya alanlar olmak üzere bir çok semtte hizmet vermekteyiz.

Bizimle irtibata geçin, elinizdeki eşyayı satmak veya satın almak istediğiniz eşyalarla birlikte konumuzu bildirin karşılıklı görüşerek ihtiyaçlarınızı karşılayalım. İş başlangıcından iş sonuna kadar sizleri memnun kalacak şekilde hizmet verelim.

HİZMET VERDİĞİMİZ TÜM SEMTLER

maltepe 2.el eşya alan yerler

Maltepe 2.El Eşya Alan Yerler

Çifçioğlu Ticaret olarak Maltepe ve çevresinde ikinci el eşya alım satım alanında birçok sabit ve memnun müşterimiz bulunmakta. Eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Nakliyelerini üstleniyor, taşıma işlemlerinizi güvenle ve titizlikle yapıyoruz.

ataşehir 2.el eşya alan yerler

Ataşehir 2.El Eşya Alan Yerler

Ataşehir 'de ikinci el eşyalarınızı satın alan yerler olarak birinci sırada hizmet vermekteyiz. Sektördeki ev eşyası ve beyaz eşya alan yerlerden kendimizi bir adım önde görüyoruz. Sebebi ise uzun yıllardır bizi tercih eden sabit müşterilerimizdir.

kadıköy 2.el eşya alan yerler

Kadıköy 2.El Eşya Alan Yerler

Eski eşyalarınızı, antika, mobilya, beyaz eşya gibi elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınızı kapınıza kadar gelip teslim alıyoruz. Eşyalarınızı değer kaybı olmadan satmak istiyorsanız ve yerine yeni veya ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşya ile takas...

kartal 2.el eşya alan yerler

Kartal 2.El Eşya Alan Yerler

Kartal dahil olmak üzere çevresindeki mahalle ve semtlerde ikinci el eşya alan ve satan yerler konusunda kaliteli hizmet verdiğimiz konusunda iddalıyız. Kullanmadığınız ve yerine yenisini almak istediğiniz eşyalarınızı değerinde alalım.